• DOLAR
  %0,44
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %-0,20
 • BIST
  %-0,20
PEYGAMBER OCAĞI TÜRK ORDUSU

PEYGAMBER OCAĞI TÜRK ORDUSU

İşte Türk Ordusunun gücü buradan geliyor!
Mutlaka oku

Binbaşı Miraç Emir anlatıyor
Suriye’de “Operasyondayız. Bir çocuk koşa koşa yanıma geldi. Arkasından çağıran dedesi ve nenesine aldırmaksızın. Diz çöktüm, sıkıca sarıldım. Bir şeyler söylemeye başladı sonra. Ellerini açıp “Muhammed”,”Muhammed” diyordu. Ben ise söylediklerinden hiçbir şey anlamıyordum.
Defalarca kez aynı cümleyi kurdu. Gözlerinden yaş akıyordu ama mutluydu. Geriye döndüm, “Asker Aranızda bu çocuğun ne söylediğini anlayabilecek olan var mı?” Var komutanım dedi bir asker. Koşarak yanıma geldi.

Çocukla konuştu, ona heyecanlı heyecanlı bir şeyler anlatıyordu çocuk. Merakla dinliyordum.
Konuşması bitince, asker bana doğru döndü.
Gözlerinden yaşlar akıyordu. “Ne oldu asker? Ne söylüyor bu çocuk?” dedim. “Komutanım, çocuk annesini, babasını ve 2 abisini de hava saldırısında kaybetmiş. Sonra her gün dua etmiş. “Bir sürü dua ettim” diyor çocuk. Sonra bir gün rüyasında Peygamber Efendimiz (S.a.v.)’i görmüş. Ona doğru bakarak: “Sil göz yaşlarını çocuk, ordumla birlikte geleceğim.” demiş. İşte bu çocuk o gün bugündür hep bizi bekliyormuş komutanım. Diyor ki, evimizde çayımız ekmeğimiz var. Peygamber Efendimiz (S.a.v.)’e söyleyin, bize de gelsin.” Ağladım.

Savaşın ortasında, çocuğun inancı karşısında diz çöktüm de ağladım. Bütün iradem, bütün direncim kırıldı da ağladım. Cebimden Türk bayrağını çıkarıp çocuğa verdim. Sevindi, yanağımdan öptü, koşarak dedesinin yanına gitti. Anladım ki; Türk Ordusu, İslam’ın son umudu. Seçilmiş millet, Türk Milleti. Ve Allah Davasının sancakları Türkiye Cumhuriyeti Devleti.”

Allah Türk devletine ve Türk milletine zeval vermesin Barış’ın Kardeşliğin Hoşgörünün Medeniyetin ordusunu Muzaffer eylesin inşallah

Kaynak: ajanslar

Cuma 21 Ocak-Türkmen’in sesi haber Ajansı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2022-03-12 09:27:07
Turkmensesi: Destek
2021-09-09 07:32:57